Logo
21 Вересня 2019, 19:33

12 онкохворих калушан отримали допомогу на лікування

Днями відбулося засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань Калуської міської ради, під час якого розглянули вже традиційний проєкт рішення — про виділення одноразових грошових допомог на лікування калушан з онкологічними захворюваннями.

Таку допомогу пропонується виділити для 12-ти мешканців міста на загальну суму 87 тис. гривень.

Розмір допомоги коливається від 1 до 15 тис. гривень залежно від клінічної групи та потреби в оперативному лікуванні (на операцію виділяють допомогу в максимальному розмірі). Загалом із початку року, включаючи вересневий проект рішення, допомогу на лікування буде виплачено для 170-ти онкохворих калушан на загальні 986 тис. гривень, інформують "Вікна".

Для порівняння: за увесь минулий рік допомогу на лікування виділи для 168-ми онкологічних хворих на 778 тис. гривень.

Нагадаємо, програмою соціального захисту на ці цілі було передбачено 800 тис. гривень. І зважаючи на те, що кошти вичерпалися вже станом на серпень, минулого місяця міська рада збільшила фінансування складової соціальної програми на виплату одноразових грошових допомог на лікування онкологічних хворих на 500 тис. гривень. Відтак на такі виплати передбачено вже 1,3 млн гривень.

Окрім того, на розгляд сесії винесуть питання про виділення одноразових грошових допомог на лікування двох дітей із інвалідністю. Розмір такої допомоги становить 1200 гривень. Загалом із початку року, включаючи останній проєкт рішення, такі допомоги вже виділили для 154-х дітей. Торік одноразову грошову допомогу було виділено на лікування 202-ох дітей з інвалідністю.