Logo
3 Жовтня 2019, 13:48
Теги: допомога

14-річний прикарпатець потребує допомоги

До 14 років Вадим Пришнюк ріс здоровою дитиною. Однак весною хлопчик захворів та не міг повністю підняти руки.

За цей час хлопчику зробили  безліч аналізів, однак точного діагнозу медики так і не озвучили, пише Типовий Франківськ.

Батьки хлопця витратили вже всі заощадження, тож їм потрібна фінансова допомога небайдужих.

Прохання про допомогу у мережі опублікувала мама хлопчика Олександра Пришлюк.

"До 14 років мій синочок ріс і був здоровою дитиною, ходив до школи, катався на велосипеді. А навесні Вадим уже не міг повністю підняти руки, ставало важко ходити (міг іти і впасти). У квітні звернулися до обласної лікарні Івано-Франківська.Багато аналізів, МРТ (виявили кисту епіфозу) головного мозгу, електронейроміографія, усе в нормі. Лікарі не могли пояснити, що з дитиною відбувається, поставили діагноз "Дегенеративне захворювання нервової системи" і відправили додому: - "Най так звикає жити" сказали вони.Та у кінці червня ноги і руки дитині відмовили повністю", - розповідає мама.

Відтак батьки звернулись у дитячу міську лікарню Львова.Знову список аналізів, знову МРТ шийних хребців, МРТ голови, ЕНМГ.  І знову немає відповіді.

"Ми не здаємося, їздили на приватні консультації до різних професорів - невролога, інфекціоніста, імунолога, генетика. Лікарі радять їхати на обстеження і лікування до Німеччини, а на це необхідні кошти. Львівський інститут генетики відправив аналізи в Америку, чекаємо на результати. Також запропонували в цьому інституті провести аналіз, який коштує тисячу доларів але на його результати потрібно чекати півроку. У нас стільки часу, на жаль, немає. Я змушена була піти з роботи бо дитина потребує догляду, одягти, нагодувати, вивезти на прогулянку, навіть вночі обернутися не може. Вадимові важко. Важко змиритися що до 14 років жив повноцінним життям і раптом став безпорадним. Та він тримається і надіється, що вилікується. Ми благаємо небайдужих людей, підприємців, тих, хто займається благодійністю, щоб допомогли нам фінансово, бо ми на обстеження потратили всі заощадження, а ще навіть не встановлено точного діагнозу і не призначено ніякого лікування", - просить Олександра.

Номер картки Приват Банку 5168 7573 7574 7948 Пришлюк Олександра Михайлівна.