Logo
10 Травня 2019, 19:18
Теги: книги

27 творів авторів Прикарпаття друкуватимуть за кошти обласного бюджету

Сьогодні в облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулося засідання експертної ради з питань книговидання, на якому йшлося про проведення конкурсу з визначення видавничих проектів, які фінансуватимуться у 2019 році за кошти обласного бюджету.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА, пише Типовий Франківськ.

Члени експертної ради, а це відомі в області письменники, науковці, журналісти, видавці, проаналізували результати першого етапу голосування щодо формування переліку книжкових видань, передбачених до випуску за бюджетні кошти.

Зазначалося, що у березні-квітні відбувся прийом конкурсних пропозицій, які надавали автори творів та юридичні чи фізичні особи-підприємці, зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів та розповсюджувачів видавничої продукції.

У цьому році учасниками конкурсу стали 8 видавництв та 1 фізична особа–підприємець:

"Фоліо" з м. Харків; ПП "Апріорі" і ТОВ "Література та мистецтво" зі Львова; ТОВ "Фоліант", ТзОВ "Місто НВ", ТзОВ "Дискурсус" з Івано-Франківська, "Коломийська друкарня ім.Шухевича", "Писаний камінь" з Косова та приватний підприємець Майданчук І.І.

Загалом до переліку було включено 44 суспільно-значущі твори авторів з Прикарпаття, 27 з яких пройшли у другий тур.

Члени експертної ради визначили межу прохідності в шість балів для видань, за які вони таємно будуть голосувати у другому турі, і які будуть надруковані за кошти обласного бюджету та передані бібліотекам Прикарпаття.

Додамо, що конкурс проводиться управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації на виконання заходів регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2016-2020 роки.

 

Схожі Новини