Logo
6 Квітня 2015, 13:16

87 дітей з Херсонської області, батьки яких є учасниками АТО, після відпочинку на Івано-Франківщині вирушили додому (ФОТО)

Упродовж десяти днів юні гості з півдня України відпочивали у прикарпатських сім’ях, зокрема в Богородчанському, Долинському та Косівському районах. В основному діти перебували в родинах, де були їхні однолітки.

1

За словами начальника відділу дошкільної та загальної середньої освіти департаменту  освіти і науки  облдержадміністрації Марії Мрічко, дітям запропонували цікаву програму перебування. «Загалом хотіли дітей ознайомити із найцікавішими місцями на Прикарпатті, – підкреслила вона. – Діти відвідали Гошівський монастир, побували на скелях Довбуша, у Манявському чоловічому монастирі та Буковелі. Окрім того, було організовано ряд цікавих екскурсій в обласному центрі Прикарпаття, а також майстер-класи».

Заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк говорить, що домовленості з керівництвом Херсонської ОДА про весняний відпочинок дітей з півдня України були ще взимку, коли діти з Херсону відпочивали у рамках програми «Різдво в Карпатах». Управлінець переконує, що представники обласної влади готові до подальшої співпраці  з херсонськими колегами, оскільки вважають, що, враховуючи сьогоднішню ситуацію в державі, херсонські діти потребують психологічної підтримки. Прикарпатські діти також матимуть змогу влітку поїхати на відпочинок на Херсонщину, повідомляє прес-служба ОДА.

«Коли до нас офіційно звернулися з Херсонської облдержадміністрації з проханням прийняти на відпочинок дітей, ми, звісно, погодилися, оскільки вже маємо успішну практику  зимового прийому дітей, – наголосив Ігор Пасічняк. – Я сподіваюся, що наша акція буде мати продовження, оскільки за домовленостями голови Івано-Франківської облдержадміністрації з очільником Херсонської ОДА  прикарпатські діти, батьки яких є учасниками АТО, цього літа матимуть можливість побувати на морі у Херсонщині».

2

3

4

5

6

Схожі Новини