Афіша найцікавіших подій на вікенд в Івано-Франківську

Щоденний розділ від наших партнерів – мобільного додатку IFCity. Що цікавого відбуватиметься 10-11 лютого в Івано-Франківську?

Події у суботу:

о 9.30 Семінар для чоловіків по вул.Гординського 20

о 9.30 Відкритий забіг Frankivsk runday – точка збору, старту та фінішуу Франківську – вхід у міський парк із вул.Чорновола, 107

о 10.00 Майстер-клас “Макарон” проведуть в  El Chef

о 10.30 Майстер-клас із розпису пряників “Закоханий смайлик” в дитячій студії Disneyland

о 11.00 English Lego Club:The Farm в мовній школі  «Community»

о 11.00 в дитячій студії “Baby Bug” ма1стер-клас Смачна валентинка

о 13.00 в Театрі ляльок вистава “Золотий човник”

о 12.00 Майстер-клас “Топіарій серце” в творчій майстерні “Баобаб”

о 12.00 Майстер-клас зі створення паперових фігур технікою орігамі в книгарні “Є”

о 12.00 в Львівській майстерні шоколаду пройде майстер-клас з виготовлення шоколадних цукерок

о 12.00 в Мистецькій ресторації майстер-клас “Блокнот власноруч”

о 12.00 Книжково-ілюстраційна інсталяція “Мелодія двох сердець” в бібліотеці-філії №7

о 12.00 Чемпіонат міста з футзалу серед аматорських команд в комунальному підприємстві “Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр”

о 12.15 English Master Class: Valentine Card в мовній школі  «Community»

о 13.00 в Panorama Club Найзапальніша вечірка з Крейзі й Дейзі

о 13.00 Чемпіонат міста з таеквон-до в комунальному підприємстві “Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр”

о 14.00 Майстер -клас “Магніт Черепаха ‘ в клубі дитячого щастя “Мері Поппінс”

о 14.00 Майстер-класи на вихідні біля “Арт на Мур”

о 14.00 Панельна дискусія: футбол для всіх в Urban Space 100

о 14.30 Майстер-клас “Коти-нерозлучники” в творчій

о 15.00 в творчій майстерні & Швейному коворкінгу “Клаптик” майстер-клас “В’язання гачком. Бабусин квадрат”

о 16.00 в книгарні “Є” презентація книжки Алли Васаніної «Наодинці зі світом»

о 17.00 Авторський семінар Наталії Холоденко від журналу “VERSAL”

о 17.00 Футзальний матч “Епіцентр К10 – Ураган-2 КФВ” в комунальному підприємстві “Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр”

о 18.00 в Облмуздрамтеатрі благодійний театральний арт-проект Оскар і Рожева пані.

о 18.00 в Intellect Hub F&C:перша гра першого сезону

о 18.00 в Stantsiya пройде семінар «Йога – як шлях до стрункого та гнучкого тіла».

о 18.00 Майстер-клас “Преміум Стейки та все що про них потрібно знати” в  El Chef

о 18.00 Баскетбольний матч “Говерла – Хімік-2 (Южне)” в коледжі фізичного виховання

о 18.00 в книгарні “Є” літературний вечір «З маленьким принцом»

о 19.00 Вечір японської музики в “Кабукі”

о 19.00 у вільному просторі ВДОМА Ukraїner: 50% України попереду

о 22.00 на Промприладі вечірка The SPOT

о 22.00 в Atmosfera Club Супер дискотека 90х

о 22.00 в ресторан-клубі “Біле і чорне” вечірка “Happy Birthday”

о 22.00 в Pasage Gartenberg DJ SHNAPS

о 22.00 в Panorama Pub Internationale Кавер-гурт “Bourbon Street”

о 22.00 в нічному клубі “Eldorado” суботня вечірка

о 23.00 в Grand America · Bar&Kitchen DJ Bush

Події у неділю:

о 10.00 майстер-клас магнітик “Кавове сердечко” в дитячій студії Disneyland

о 11.00 розповідатимуть про фріланс в Україні. Як це працює? Upwork в університеті Короля Данила

о 11.00 в бізнес-школі “Creators” інтенсив – Ефективне досягнення цілей.

о 12.00 Майстер-клас “Горнятко та ложка з декором з полімерної глини” в творчій майстерні “Баобаб”

о 12.00 Чемпіонат міста з футзалу серед аматорських команд в комунальному підприємстві “Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр”

о 12.00 в кафе здорової кухні “Gorod” майстер-клас “Печиво-валентинки”

о 12.00 в Ваша студія YoGi йога для дітей та підлітків

о 13.00 в Panorama Club вечірка у червоному кольорі

о 13.00 Баскетбольний матч “Говерла – Хімік-2 (Южне)” в коледжі фізичного виховання

о 13.00 Чемпіонат міста з таеквон-до в комунальному підприємстві “Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр”

о 13.00 в СТАН \ STAN art group спільне чаювання з «Ukrainian Volunteer Service»

о 14.00 Майстер-класи на вихідні біля “Арт на Мур”

о 14.30 Майстер-клас “Подушка до Дня святого Валентина” в творчій майстерні “Баобаб”

о 16.00 Cupping (Дегустація кави) в Фабриці Кави

о 17.00 в Intellect Hub розповідатимуть про Марокко: як потрапити в країну казок «1001 ночі»

о 18.00 в Облмуздрамтеатрі драмо-комедія “Той, хто платить”

о 19.00 в Івано-Франківській обласній філармонії прем’єра танцювального спектаклю “Second Floor”

о 21.00 в  Grand America · Bar&Kitchen Svyatoslav Konoval, best world hits on guitar

о 22.00 в Atmosfera Club Hit Mix party

о 22.00 в Pasage Gartenberg Womans Days

Музеї:                                                                                                                                                                                                                                                          
Виставка живопису Ярослава Вацика в Фортечній галереї “Бастіон”

В Центрі сучасного мистецтва виставка живопису “ЄДИНА”

Обласна виставка-конкурс “За світлом Різдвяної зорі” в Івано-Франківській державній дитячій художній школі

Фотопроект-дослідження “Парейдолія” в Фортечній галереї “Бастіон”

Виставка “Портрет. Живопис, графіка” в музеї мистецтв Прикарпаття

Виставка творчих робіт “Затишок своїми руками” в бібліотеці-філії №1

Виставка-інтрига “Книжковий бульвар” в бібліотеці-філії №5

Виставка “Шнайдер”  в Івано-Франківській обласній організації Національної спілки художників

Виставка “Міра” в галереї “Арт на Мур”

Виставка “Філософія серця” в музеї мистецтв Прикарпаття

в Centrum Kultury Polskiej i Dialogu Europejskiego w Iwano-Frankiwsku виставка робіт польських митців „Відносини”

408 2