Logo
21 Жовтня 2014, 15:26

«Айдар» намагалися вивести із зони АТО, щоб сфальсифікувати там вибори?

Батальйон «Айдар» отримав наказ покинути зону проведення антитерористичної операції. Проте вчора, після рішучої відмови командира виконувати даний наказ, його відмінили.

айдар

Про це на прес-конференції в Івано-Франківську розповів командир батальйону «Айдар» Сергій Мельничук.

«П`ять днів назад ми отримали наказ вийти із зони АТО всім підрозділом. На що я відповів командуванню Збройних сил України і головнокомандуючому, що злочинні накази батальйон виконувати не будемо. Тому, що цей наказ є не військовий, а політичний. В момент, коли мають проходити вибори, де батальйон є тим «гвинтом», який стабілізує ситуацію. Вивести батальйон з це злочинний факт», – каже Сергій Мельничук.

За його словами, очолюваний ним батальйон хотіли забрати із зони АТО тому, що він і його підлеглі неодноразово заявляли, не дадуть сфальсифікувати вибори.

«Там зараз балотується, фактично, вся верхівка сепаратистів Луганської області. Готується вкидання бюлетенів, «каруселі». Я попередив всіх, що ми станемо коло кожної дільниці, але не дамо це зробити. Якщо буде треба, то супроводжуватимемо бюлетені до самого Києва. Але ми покажемо реальну картину  того, як голосувала Луганщина.От того, вони намагалися нас вивести іншим способом», – каже командир «Айдару».

Самі ж бійці батальйону, як зазначив Сергій Мельничук, будуть голосувати. Частина в Старобільську, частина в самому місті Щастя.

Схожі Новини