Logo
28 Січня 2019, 17:06

Акторка Франківського драмтеатру отримала диплом фармацевта

Днями у філармонії відбулося урочисте вручення дипломів студентам фармацевтичного факультету ІФНМУ заочної форми навчання.

На відкритті урочистої Вченої Ради, ректор університету, професор Микола Рожко наголосив, що з початку нового року відкриває серію випусків в університеті наймолодший, фармацевтичний факультет.

Цього разу зазначений факультет подарує практичній українській фармації 122 фахівців, з яких 11 – болгарській. Пише Типовий Франківськ із посиланням на прес-службу ІФНМУ.

Наказ ректора на відрахування з числа студентів університету для болгарських випускників зачитав декан факультету підготовки іноземних громадян, професор Дмитро Соломчак.

Однією з цьогорічних випускниць фармфакультету стала Заслужена артистка України, актриса Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка Галина Баранкевич.

«До того, як поступати на театральний факультет, я рік готувалася до вступу до медичного університету. Хоча я завжди бачила себе співачкою, це було моїм свідомим прагненням у школі, — зізнається акторка. — Але в червні все змінилося, батьки дозволили мені займатися творчістю, тим, що ближче моїй душі. Я дуже вдячна їм за це. Зрештою до мене дійшло усвідомлення, що я можу здобути ще одну професію, тим паче я до неї готувалася. Тому я вступила на фармацевтичний факультет ІФНМУ. Навчання запам’яталося дуже мудрими, грамотними, інтелігентними викладачами і професорами. Дай Бог, щоб у кожному університеті студенти могли отримати стільки поваги і культури».

Схожі Новини