Logo
26 Січня 2016, 14:45

«Антитіла» зняли свою версію кліпа на пісню Скрябіна (ВІДЕО)

Український гурт «Антитіла» відзняв кліп на пісню Скрябіна «Люди, як кораблі». Тарас Тополя раніше вже виконував цю пісню разом з музикантами гурту Скрябін під час концертів пам’яті Кузьми у Києві та Львові.

антитіла

Багатьом, хто чув чи бачив цей варіант виконання, пісня з вокалом Тараса припала до душі. Антитіла отримали безліч повідомлень у своїх соціальних мережах від прихильників, знайомих, друзів із одним запитанням – «Чи можна буде колись почути «Люди, як кораблі» у вашому виконанні?». Йшов час, ідеї щодо запису постійно з’являлися, обговорювалися, та знову зникали.

Всі розуміли, яка відповідальність покладена на нову версію пісні. Хотілося, щоб «Люди, як кораблі» в новому баченні отримали сучасне звучання, доповнилися новим настроєм, не втративши при цьому зміст, характер та драматургію, які в них закладав Кузьма.

І ось після кількох місяців студійних пошуків ідеального балансу, пісня була записана. І так вже склалося, що вона буде презентована за кілька днів до річниці трагедії, що забрала Андрія Кузьменка. «Люди, як кораблі» у виконанні гурту Антитіла є своєрідною шаною та повагою до Кузьми, задля того, щоб пам’ять про творчість Андрія не полишала всіх тих, для кого вона була дорогою.

https://youtu.be/9CM0sVfVDx4

А ось так виглядав кліп очима Кузьми:

https://youtu.be/O3cDi-qi0Ew