Logo
13 Серпня 2018, 11:40

Апеляційний суд скасував довічний термін ґвалтівнику та вбивці 9-річної прикарпатки

На розгляд до Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської з апеляційного суду Івано-Франківської області після скасування вироку Косівського районного суду надійшов обвинувальний акт про  вчинення кримінальних правопорушень передбачених ч.3 ст.15 (замах на злочин), ч.4 ст.152 (зґвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки, а також зґвалтування малолітньої чи малолітнього), п.2, 4, 10 ч. 2 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Обвинувачений - раніше судимий житель села Рожнів Косівського району. Подія злочину сталася  7 червня 2015 року у селищі, поблизу  ринку. Відповідно до матеріалів досудового розслідування, обвинувачений схопив дівчинку ззаду за шию і закривши рот рукою, затягнув у чагарник. Слідством встановлено, що дитина померла від удушення, намагаючись звільнитися від нападника. 

Після вчинення вбивства з особливою жорстокістю, обвинувачений намагався приховати  сліди вчинення злочину, прикривши тіло дитини гілками та травою, утік з місця вчинення злочину.

Вказані дії органи досудового розслідування кваліфікували за  частиною третьою статті 15 (замах на злочин), частиною четвертою статті 152 (зґвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки, а також зґвалтування малолітньої чи малолітнього), пунктів другого, четвертого, десятого частини другої статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Кримінальне провадження у вказаній справі розглядатиме колегія суддів: головуючий суддя – П’ятковський В. І., судді – Веселов В. М. та Бирич Н. В.    

На даний час обвинувачений перебуває під вартою в установі виконання покарань № 12 м. Івано-Франківськ.

Підготовче судове засідання у даному кримінальному провадженні призначено на 13:20  15 серпня 2018 року.


Схожі Новини