Logo
8 Вересня 2016, 12:15

Apple представила новий iPhone і Apple Watch (ФОТО, ВІДЕО)

Компанія Apple на своєму традиційному щорічному заході у Сан-Франциско представила нову лінійку своєї високотехнологічної продукції: iPhone 7 та Apple Watch 2.

1

Відкрив презентацію виконавчий директор Apple Тім Кук, повідомляє BBC.

iPhone 7: нова камера і "довша" батарея

Новий iPhone представляв віце-президент компанії Філ Шіллер.

Перше оновлення у новому смартфоні Apple, яке представив пан Шіллер, - це дизайн. Нова лінійка буде представлена "айфонами" у двох чорних кольорах - матовому і дзеркальному, а також у срібному, золотому й рожевому відтінках.

Друге масштабне оновлення - "домашня кнопка", яку оснастили власною силовою установкою, що обіцяє зробити її ще більш чутливою до дотиків і натискань і додати кілька нових функцій.

Крім того, новий iPhone 7 стане водо- та пилостійким, обіцяють розробники.

2

3

Особливої уваги на презентації Філ Шіллер приділив новим можливостям камери та обробки фотографій. Зокрема, новий iPhone 7 матиме вбудовану можливість стабілізації зображення, більш світлочутливу камеру із шістьма лінзами, зменшуватиме кількість "шуму" та багато іншого.

Тим часом iPhone 7 Plus матиме дві камери - у Apple обіцяють, що це ще більше розширить можливості фотографії, зокрема, додасть функцію "зуму" та створення глибини фокусу.

Оснастивши iPhone 7 новим чипом, розробники також стверджують, що нові смартфони працюватимуть швидше і довше.

4

Бездротові навушники

Чи не найбільшим очікуванням цієї презентації було те, що Apple прибере із нових "айфонів" роз'єм для навушників - так званий "джек". Це справді сталося. Зникнення "джека" означатиме, що у iPhone 7 буде лише один єдиний вихід для зарядного пристрою й навушників.

Для тих, у кого є "старі навушники", Apple пропонує користуватися адаптерами, які вкладатиме у коробку у комплекті із iPhone 7.

Проте власні навушники Apple взагалі не потрібно буде фізично приєднувати до ґаджетів - нові Apple AirPods стануть бездротовими.

5

Ці оновлення Філ Шіллер пояснив "сміливістю Apple рухатися вперед".

Ціна нового iPhone 7 вар'юватиметься від 649 доларів, в залежності від обсягу вбудованої пам'яті, iPhone 7 Plus - від 769 доларів.

iOS 10

Новій моделі iPhone слідувало і оновлення операційної системи, відтак Apple запустила нову iOS - як заявив виконавчий директор Тім Кук, "найбільше оновлення iOS в історії".

Нову операційну систему Тім Кук представляв особисто.

iOS 10 матиме оновлені вбудовані карти, "розумний" набір тексту, а також додаток для дому - Home Kit, що синхронізуватиметься із різноманітними домашніми ґаджетами.

Також новий інтерфейс отримає вбудована програма обміну миттєвими повідомленнями - iMessage.

Apple Watch 2

Новий Apple Watch 2, хоч зовні майже нічим не відрізняється від свого попередника, також містить цілу низку інновацій.

Друге покоління "розумних годинників", які Apple запустила минулого року, стало водостійким - нова технологія може витримати тиск води на глибині до 50 метрів.

6

Крім того, новий "годинник" має додатки для медитації та планування походів, а також оновлений додаток для бігу Nike+ та спеціальні ремінці до нього.

Окремої частини презентації удостоївся і запуск на Apple Watch 2 додатку популярної гри Pokemon Go. Розробники обіцяють, що грати у цю гру доповненої реальності тепер можна буде, не стежачи постійно за екраном смартфону - програма надсилатиме сповіщення про "покемонів" і "покестопи" одразу на годинник.

Apple також зробила спеціальну лінійку годинників із білим керамічним покриттям, а також низку нових ремінців.

Apple Watch 2 у США коштуватиме 369 доларів. Стара модель Apple Watch із деякими оновленнями коштуватиме 269 доларів.

https://youtu.be/RH1tDudMmzc