Logo

4 Жовтня 2015, 14:26

Арт-хакатон проект "Код міста" відбудеться в Івано-Франківську

Арт-хакатон проект "Код міста" відбудеться в Івано-Франківську, попередньо пройшовши в Києві та Дніпропетровську. фестиваль

9 жовтня о 18:00 стартує Марафон лекцій в UrbanSpace100, а 10-11 жовтня з 12:00 по 22:00, включаючи ніч, відбудеться арт-хакатон в антикафе "Станція" / UrbanSpace100. 36 год твого часу стануть тренажеркою творчих можливостей, перетворяться у тест-драйв старих ідей, День народження нових і сотні хвилин приємних і продуктивних розмов за філіжанкою кави зі смачними тістечками та натхненними людьми;) Чекаємо проектувальників моб додатків, IT-спеціалістів, розробників, художників, менеджерів проектів, інженерів, урбаністів, архітекторів, держслужбовців, працівників музеїв, креативників, дизайнерів, діджиталістів, стартаперів і просто ентузіастів міста. Що роблять на арт-хакатонах? У вересні 10 команд на арт-хакатоні у Дніпрі презентували ідеї та створили прототипи проектів, що уже - в процесі реалізації. Серед проектів: мобільний додаток для бігунів, аудіогід по Дніпропетровську, платформа для урбаністів та архітекторів, проект благоустрою дахів , пункт переробки сміття, фестиваль муралів, проект освітлення міста у співпраці з новою поліцією.

7 причин зареєструватися на арт-хакатон пропонують на своїй сторінці в Фейсбук організатори 1) у тебе є ідея для стартапу, що згодиться мешканцям Франківська, 2) у тебе є ідея і ти шукаєш людей у команду, 3) у тебе нема ідеї, але хочеш долучитися до команди, 4) ти сумніваєшся у вже існуючій ідеї і хочеш влаштувати їй тест-драйв, 5) тебе дістала конкретна проблема у місті і ти хочеш знайти рішення, 6) ти вважаєш, що Франківську пора набирати обертів на шляху до smart city, 7) тобі просто цікаво, що це таке - цей арт-хакатон;)

Всі бажаючі можуть писпти на адресу: collective@kodmista.com.ua

Схожі Новини