Logo
12 Січня 2020, 10:55

Авіакатастрофа МАУ в Ірані: Гончарук назвав суму компенсації сім'ям загиблих

Уряд виплатить родинам загиблих в авіакатастрофі в Ірані по 200 тисяч гривень допомоги та проконтролює належне здійснення страхових виплат відповідно до Монреальської конвенції.

Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, Слово і діло.

«Страшний біль від трагедії ніколи не мине. Ми щиро співчуваємо родинам і близьким загиблих», - сказав голова Кабміну.
Також Гончарук зазначив, що держава надасть всебічну підтримку і допомогу, зокрема юридичну та фінансову.

Крім того, за словами прем'єра, авіакомпанія МАУ відповідно до колективного договору здійснить виплати родинам членів екіпажу.

«Наші дипломати вже працюють за всіма методами, які є в міжнародному правовому полі, щоби домогтися компенсацій від іранської сторони. Розумію, що жодні компенсації не втамують цього болю, але Україна відстоює справедливість», - додав Гончарук.

Нагадаємо, вранці, 8 січня, впав пасажирський літак української авіакомпанії МАУ рейсу PS752, який прямував з Тегерана до Києва.

Український літак Boeing-737 авіакомпанії МАУ, який прямував рейсом PS 752 Тегеран - Київ, розбився незабаром після зльоту 8 січня. На борту перебували 167 пасажирів та 9 членів екіпажу, всі вони загинули. 

В літаку перебували 11 громадян України: 2 пасажирів і 9 членів екіпажу. Загалом в авіакатастрофі загинули громадяни семи країн.

Сьогодні, 11 січня, Іран визнав, що збив український літак. 

Схожі Новини