Logo
23 Липня 2015, 20:12

«Автобус забитий вщент людьми, дехто сидить у проході, а другий водій взагалі стоїть», – франківчанка про автобус «Варшава-Долина» (ФОТО)

 Франківчанка Наталія Щербій на своїй сторінці у соцмережі розповіла, як водії міжнародного рейсу «Варшава-Долина»  заробляють перевезенням пасажирів без квитків.

автобус

«Повертаюся додому з Варшави автобусом "Варшава-Долина" і просто вражена жадністю українських водіїв і скупістю деяких пасажирів: автобус забитий вщент людьми, дехто сидить у проході, а другий водій взагалі стоїть. Це при тому, що білетів продано в касі тільки на половину місць. Люди сваряться, бо той, хто має білет, не може сісти на своє місце, так як його зайняли "ліві" пасажири; ті, що сидять в проході, кричать, що в останнє їдуть автобусом... Люди добрі, та не будьте такими дріб'язковими, купіть білет у касі, навіть, якщо він на 15 злотих дорожчий (85 зл з Варшави до Івано-Франківська) і сидіть комфортно, а не мучтеся в проході. Водії рахують касу, виходить мінімум по 500 злотих на братах додаткового заробітку. Розумію, що "калими" важливі у такий непростий час, але найбільше, що мене хвилює - водій не має де відпочити, бо місця, призначені для відпочинку, зайняли пасажири "з боку". Тепер я розумію, чому так часто трапляються аварії на дорогах!!! Хто відповідає за організацію міжнародних перевезень? Прохання звернути на це увагу!», – пише Наталія і додає фото.

Нагадаємо, що сьогодні, 23 липня, о 6:20 за місцевим часом на трасі S17, в селі Гужно-Колонія біля Гарволіна (Мазовецьке воєводство) український пасажирський автобус, у якому знаходилися 49 громадян України, потрапив в ДТП. Як стало відомо згодом, це був автобус, який виконував рейс «Долина-Варшава». Кількість жертв аварії зросла до 6 людей, ще 22 особи перебувають у медичних закладах поблизу місця трагедії та у Варшаві.

автобус1

автобус2

Схожі Новини