Logo
21 Лютого 2018, 16:58

Батьки-алкоголіки та антисанітарія: на Косівщині шестеро дітей живуть у нелюдських умовах

Батьки-алкоголіки та антисанітарія: на Косівщині шестеро дітей живуть у нелюдських умовах (ФОТО)

На Косівщині працівники ювенальної превенції спільно з представниками соціальних служб провели повторне обстеження умов проживання дітей у сім’ях, які вже перебувають на обліку як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. Про це йдеться у Фейсбук-спільноті “Ювенальна Превенція Прикарпаття“. Представники соціальних служб зазначили, що результати перевірки є невтішними.
“Виявилося, що анітрохи не покращилася ситуація в одній із сімей, яка проживає у селі Хімчин. Батьки трьох малолітніх дітей не переймаються облаштуванням належних побутових умов для їх нормального розвитку та продовжують зловживати алкогольними напоями. За невиконання обов’язків щодо виховання дітей батьків притягнуто до адмінвідповідальності за ст. 184 КУпАП”, – повідомляють працівники ювенальної превенції.
Також через проблеми з алкогольною залежністю батьків потерпають і троє неповнолітніх дітей з сім’ї у селі Шепіт Косівського району. Їх батьки періодично опиняються у стані, за якого вони не здатні турбуватися про дітей.