Logo
3 Грудня 2016, 13:00

Бійці батальйону «Івано-Франківськ» повернулися із зони АТО (ФОТО)

Додому після двомісячного відрядження  повернулися бійці батальйону «Івано-Франківськ». Кожен з них вженіс службу в зоні АТО від п’яти до тринадцяти разів.

1

Як зазначив командир батальйону Микола Івоняк, за час спільних поїздок до Маріуполя підлеглі згуртувалися, навчилися розуміти один одного, як мовиться, з півслова. Бойовий досвід та дисципліна добре позначилися на результатах відрядження. Приміром, за ці два місяці прикарпатськіполіцейські затримали у прифронтовому місті та його околицях понад 80 осіб, підозрюваних у вчиненні різноманітних злочинів.

Щойноприбулих бійців батальйону зі щасливим поверненням привітавзаступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області Василь Віконський. Він від імені керівництва поліції Прикарпаття висловив щиру подяку за сумлінну службу на сході України та вручив бійцям грамоти та відзнаки. Тепер усі правоохоронці, які повернулися з тривалого відрядження, матимутьдесятиденну відпустку.

"За цей період бійці батальйону затримали понад 80 осіб, підозрюваних у вчиненні злочинів, тож закономірно, що їх старання належно оцінили керівники поліції Донеччини. В свою чергу від імені керівництва прикарпатської поліції висловлюю усім, хто щойно повернувся з відрядження, щиру подяку за добру службу, яку відзначили преміями, грамотами та 10-денною відпусткою", - зазначив Василь Віконський.

2

3

4

5

6

7

8