Logo
5 Грудня 2014, 10:41

Біометричні паспорти на Прикарпатті видаватимуть у двох пунктах (ВІДЕО)

З нового року один так званий “вузол” діятиме в обласній Державній міграційній службі. Другий – запрацює у березні.

паспорт1

 Згідно з постановою  Уряду, паспорти нового зразка видаватимуть з 16 років. На їхнє виготовлення йтиме 20 днів. А термін дії становитиме 10 років. При потребі, отримати паспорт зможуть і неповнолітні. Для цього батькам необхідно написати заяву та подати необхідні документи. Чинним   такий  паспорт буде 4 роки, повідомляє Вежа.

Біометричний паспорт відмінний  від звичайного тим, що матиме вбудований мікропроцесорний чіп. В електронний носій вноситимуть ту ж інформацію, яка є на друкованих сторінках. Плюс – відбитки пальців правої руки, оцифроване зображення обличчя. Щоправда, при бажанні, людина може відмовитися від  електронних відбитків. Однак, це стане перешкодою підчас  безвізового  виїзду  за кордон. Мандрувати європейськими країнами без дозвільного документу українці зможуть не раніше травня наступного року.

Закордонні паспорти старого взірця надалі  не видаватимуть. Однак, документ діятиме до певного часу. До речі, упродовж року до обласної Державної міграційної служби звернулися 70 тисяч людей  з проханням виготовити закордонний паспорт.

http://youtu.be/AU1CIiGwtTU

Схожі Новини