Logo
30 Вересня 2016, 21:15

Бодя Гнатів: «Отримую величезне задоволення від того, що маю можливість робити людей трошки щасливішими!»

Богдан Гнатів – один з тих, про кого можна сміло сказати selfmademan. Завжди усміхнений і позитивний, сповнений енергії та хорошого настрою. І все це Бодя не тримає в собі, а дарує людям. Він не лише хороша людина, він –  шоумен та ведучий розважальних заходів, а віднедавна – ведучий столичного ЛюксFM.

Здається, у Франківську Бодю Гнатіва знають усі, а тепер його голос впізнають у всіх куточках України. Тому не лише франківці, але й всі українці можуть заряджатися гарним настроєм від цього яскравого хлопця.

Про своє ставлення до життя, роботи, долі, про успіх та про те, що його надихає Бодя Гнатів розповів Типовому Франківську.

1

Про життя

До життя я ставлюся позитивно! Стараюся робити так, щоб мені і тим людям, які мене оточують було комфортно. Якось так склалося, що останнім часом керуюся принципом - краще спробувати і пожалкувати, ніж не спробувати взагалі. І відверто скажу, що з таким принципом відчуття жалю практично відсутнє.

 Про роботу

По-перше мені мабуть дуже пощастило - бо займаюся роботою, від якої отримую задоволення. Вважаю, що це одна з основних цілей життя - знайти таку роботу.

Працювати ведучим на святкових заходах - це моє, я це люблю, відчуваю себе там "як риба у воді". Отримую величезне задоволення від того, що маю можливість робити людей трошки щасливішими ;)

Робота ведучим на радіо "Люкс ФМ" дає мені можливість тримати в тонусі настрій мільйонів українців. Це не просто цікава, а дуже відповідальна робота. Колись мріяв працювати на цій радіостанції - тому з впевненістю можу сказати, що мрії мають здатність збуватися!

5

Про долю

Моя мама говорить, що "там зверху" за нас давно все спланували. Я вважаю, що щось мабуть в тому є, але моє відношення до долі таке саме як до гороскопів - якщо щось хороше - вірю, як погане - не вірю;)

Про успіх

Чи я успішний? З боку видніше. Не мені про це судити. Дуже сподіваюся, що мої головні досягнення ще попереду. Конкретна ціль, бажання і наполегливість - вважаю, що це найважливіше, щоб досягнути того, що Ви хочете.

3

Про мотивацію

Я з не багатої сім'ї і прекрасно розумів, що тато з мамою мені машину не куплять, а машину хотілося - це і було моєю мотивацією. Зараз мотивація - це творча реалізація, хочеться себе спробувати і реалізувати в різних напрямках.

Про Київ

Зараз живу на два міста - половина тижня в Києві, половина в Івано-Франківську. Завжди хотів спробувати пожити в столиці, мені завжди подобався Київ - от і випала така можливість. Поки-що все подобається, єдина складність - це переїзди, дорога сильно вимучує. А так - звичайно, що спокій і комфорт рідного Франика нічим не заміниш, але щоб творчій людині себе повністю реалізувати - потрібно їхати до Києва! Принаймні, мені так здається.

4

Про Франківськ

Для мене Франківськ - це як велика квартира або як великий заміський будинок. Йдеш по стометрівці - і відчуваєш, що Ти дома, йдеш попри Ратушу - і також вдома! Затишно тут, по-домашньому добре)

 Про щастя

Для мене щастя - це улюблена робота і щаслива сім'я! Так як я неодружений, то з мого визначення щастя можна зробити висновок, що я на половину щасливий ;)

6

Про майбутнє

Чесно - дуже хочу, щоб в моїй країні той бардак закінчився! Я трохи по світу покатався і зрозумів, що ми нічим не гірші, щоб жити достойно. Тому бачу своє майбутнє в успішній Україні з успішними українцями!

Вчора, сьогодні, завтра

Вчора Бодя Гнатів був змучений, сьогодні не виспаний, а завтра нарешті вихідний;)

http://youtu.be/cjY02QtQPys