Logo

26 Травня 2015, 10:03

Будівельна афера в Івано-Франківську: квартири в новобудові отримали по кілька власників

На одну квартиру в новобудові по вулиці Ленкавського, 4а виявилося по три власники.

афера

До редакції КУРСу звернулися потерпілі в будівельній афері мешканці Івано-Франківська. Люди нарікають, що опинилися без житла і без грошей, придбавши квартири в новобудові на Ленкавського, 4а.

Потерпілих більше десятка. Втім, люди припускають, що таких більше, оскільки деякі покупці просто ще не підозрюють, що їх обдурили. У правоохоронних органах зареєстровано не одне звернення і заяви від потерпілих. Правди деякі покупці шукають уже рік.

Поки правоохоронці розбираються, архбудконтроль видав декларацію про готовність об’єкта. При тому, як розповідають покупці, будівництво проведене з порушеннями: замість семи поверхів збудували десять; фасад недороблено, а благоустрою нема і досі, відсутні сходи у під”їзд, а замість ліфта — порожня шахта. Покупцям таки вдалося добитися скасування декларації Державної архітектурно-будівельної інспеції України, а міліція порушила кримінальне провадження.

Про те, що на одну і ту ж квартиру виявилося відразу кілька власників, господарі дізнавались, уже коли збирались робити ремонт. Так, мешканка Івано-Франківська Е. застала у купленому помешканні робітників, які вже ставили підігрів підлоги. Спершу жінка зраділа, бо думала, що це подарунок забудівельнів, але згодом з’ясувалося – квартира, яка обійшлась постраждалій у триста тисяч гривень має ще одного власника, який нині у Москві.

Як кажуть скаржники, замість того, щоб вирішити питання з потерпілими, забудівельник намагається відновити декларацію у суді і ввести будівлю в експлуатацію.

Сьогодні постраждалі обіцяють пікетувати Адміністративний суд по вул.Незалежності, 46.