Будівельний конфлікт: франківці блокують Галицьку через зведення висоток на Пасічній

Мешканці вулиць Хіміків і Тролейбусної заблокували одну з головних транспортних артерій міста – вулицю Галицьку.

Люди вимагають зупинити незаконне, на їхню думку, будівництво компанії БК “Вертикаль”, яка зводить дві багатоповерхівки на замовлення СБУ.

Десятки мешканців мікрорайону щойно перекрили вулицю Галицьку – люди безперервно ходять по пішохідному переходу. Блокада триватиме до години, повідомляють її ініціатори.

Спонукала людей до того недвозначна активність забудовника – БК “Вертикаль”: попри свої обіцянки компанія сьогодні вирубала дерева на будівельному майданчику.

Представники протестувальників розповідають, що міська влада фактично ігнорує їхні вимоги, як і вчорашнє блокування вулиці Целевича. До людей ніхто з міської ради не вийшов на розмову. Навіть депутат від округу Андрій Строїч не з’являється, втім, як передають протестувальникам, він начебто домагається вирішення їхніх вимог в коридорах мерії.

Наскільки відомо протестувальникам, у міській владі створили робочу групу, яка має знайти компромісне рішення у цьому конфлікті громади з забудовником.

“Ми дуже сподіваємося, що нас помітять і почують. Нам дуже прикро завдавати незручностей мешканцям міста, але вже не бачимо іншого способу привернути увагу. Просимо франківців розуміння і підтримки”, – сказала в коментарі КУРСу одна з мешканок мікрорайону Євгенія Ступ`як.


Джерело: KURS

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram

1181 1

Залишити Коментар