Будівельний скандал на Хоткевича: мер пообіцяв врахувати побажання мешканців

Міський голова Івано-Франківська продовжує інспектувати мікрорайони міста. 

Сьогодні Марцінків о сьомій ранку зустрівся з мешканцями вул. Хоткевича, які занепокоєні зведенням будинків на замовлення Асоціації учасників АТО.

“Питання забезпечення житлом учасників бойових дій – вкрай важливе, проте не слід ігнорувати й інтереси решти громади.Станом на сьогодні міська рада вже виділила 16 ділянок під будівництво багатоквартирних будинків з житлом для ветеранів. Ще за 5 таких проголосовано на минулій сесії. Я тільки за порозуміння, тому будинки не слід зводити, переступаючи інтереси мешканців вул. Хоткевича. Моєю умовою, ще на етапі проектування, була дорога на дві смуги та зелена зона, протяжністю не менше 200 м. Ці зауваження враховані”, – розповідає міський голова.

За словами міського голови, на наступній сесії, 15 серпня, презентують візуалізацію об’єкту з урахуванням зауважень та всіх містобудівних норм.

“Так, на поступки повинна піти кожна зі сторін, але це єдиний вихід з цієї ситуації. Запрошую громаду на засідання, аби врешті вирішити це питання”, – підсумував міський очільник.


Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram

571 1

Залишити Коментар