Logo
22 Вересня 2015, 13:47

Будівництво нового моста на Пасічну коштуватиме 500 млн. гривень

Коштів на будівництво нового моста на Пасічну в міському бюджеті немає, адже це – 500 млн. гривень. Проблемне питання можна вирішити лише на державному рівні.

зустріч

Про це під час зустрічі з Генеральним Консулом Чеської Республіки у Львові Мірославом Клімою заявив міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.

«Безумовно є проблеми, які потребують вирішення на рівні держави. Зокрема, великий проект, як будівництво нового моста на Пасічну. Зараз ми капітально реконструюємо міст та вулицю Галицьку. Це єдиний міст через Бистрицю Солотвинську і місто конче потребує нового моста. В свій час ми потратили 2,5 мільйона гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації і проходження експертизи. Але, безумовно, суми в півмільярда гривень, яка потрібна на будівництво нового моста, в міському бюджеті немає», – зазначив Віктор Анушкевичус.

Він додав, що питання про будівництво в Івано-Франківську нового моста піднімав під час останнього засідання Ради регіонального розвитку, яку проводив Президент. Це питання, за словами Анушкевичуса, прописано окремим рядком в угоді між Кабміном, Івано-Франківською ОДА.