Logo

1 Серпня 2018, 16:11

Буковелівська фірма "ПБС" ремонтує дорогу на одній із вулиць Тлумача

Триває поточний середній ремонт вулиці Грушевського у місті Тлумачі. На 800-метровій ділянці дорожники компанії «ПБС» провели демонтаж бортового каменю та вибрали старе дорожнє покриття, інформує прес-служба дорожньої компанії. Зараз працюють над підсиленням дорожньої основи та дренажної системи.
«Ґрунти на цьому відтинку дороги дуже нестабільні. Через вологість та при навантаженні основа просідає. Якщо заасфальтувати без підсилення основи – то в найближчому часі знову утворяться напливи та ями. Зараз ми вирівнюємо профіль дороги, влаштовуємо шар щебеню та налагоджуємо дренажну систему», - говорять фахівці «ПБС».
Роботи йдуть згідно з планом. Після підсилення дорожнього конструктиву вулицю Грушевського заасфальтують.
«Скільки років живемо, тут постійно була проблемна дорога. А коли йшов дощ, завжди стояла вода. Най Бог поможе цим людям зробити все швидко, віримо в цю фірму і знаємо, що вони зроблять усе добре», - кажуть місцеві. «На такій маленькій ділянці дуже багато техніки, одразу видно, що тут працюють фахівці. Ми з маленьким сином часто ходимо дивитися на їхню роботу, адже нам подобаються великі машини, особливо, як працюють екскаватори», - каже місцева мешканка Ілона.

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram