Logo
22 Квітня 2019, 23:15
Теги: акція

"Через рік, так через рік": Порошенко запевнив, що повернеться на Банкову

На Банковій зібралися сотні людей на акцію "Дякую, Петре!"

Президент України Петро Порошенко вийшов до людей, які прийшли з акцією під Адміністрацію Президента, та пообіцяв повернутися на Банкову через рік, повідомляє "112 Україна", пише "5 канал".

"Ми об’єднуємося для того, щоб забезпечити наші спільні перемоги. Вже в найближчому майбутньому спільно ми йдемо перемагати на парламентські вибори. Спільно ми повернемося на вулицю Банкову після наступних президентських виборів. І спільно ми врятуємо і захистимо", – зазначив Порошенко.

Після цього прихильники Порошенка почали скандувати: "Через рік!" Президент відповів: "Добре, друзі. Через рік, так через рік". Порошенко також зазначив, що йде на парламентські вибори перемагати.

"Єдине, чого я не можу допустити – це відчай. Єдине, чого ми не можемо допустити – це розпачу. Єдине, чого ми не можемо допустити – зневіру у власні сили і зневіру в Україну. Я є оптимістом, бо не можна бути налаштованим на перемогу і не вірити у перемогу. І наша сьогоднішня зустріч є найкращою демонстрацією, що ми не розгублені. Ми знаємо, що нам робити. Ми знаємо, що ми єдині. Ми знаємо, що наші головні перемоги попереду, бо нам з вами треба захищати Україну. І якщо ми її не захистимо, її ніхто не захистить. Нас мільйони, і нас буде ще більше. Ми не будемо більше допускати помилок. Ми будемо рішучі й об’єднані. Ми зупинимо російську агресію, ми звільнимо українську землю, ми збільшимо добробут українських громадян і подолаємо бідність. Ми, головне, забезпечимо вступ України до НАТО і до ЄС", – наголосив Порошенко.