Logo
8 Грудня 2019, 20:13

Четверо франківських школярів отримали стипендію Президента України

Вісім учнів Івано-Франківської області стали стипендіатами Президента України, четверо з них - іванофранківці.

Про це повідомляє Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради, пише Типовий Франківськ.

Стипендіатами  стали:

Павлучинська Уляна, учениця10 класу Української гімназії №1. У 2017-2019 років, учениця стала переможцем Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови ілітератури,історії, англійської мови; посіла ІІ місце в IVетапі Всеукраїнської олімпіади у 2018, а в 2019 році виборола абсолютне І місце в ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з історії, ІІ місце в ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури. 

Чернявська Дарія,учениця 11-Б класу СШ №5 з поглибленим вивченням  німецької мови. Переможець ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови(1 місце) у 2019 року. Щорічно нагороджувалася Похвальним листом. Є переможцем шкільних, міських, обласних Всеукраїнських учнівських олімпіад з різних предметів. На ІІ етапі олімпіад 2017-2018 н.р. зайняла 1 місце з німецької мови, 2 місце з правознавства і хімії; на ІІІ етапі - друге місце з німецької мови. Є переможцем обласного літературного  конкурсу  ”Так ніхто не кохав”  (2 місце) і Всеукраїнського літературного конкурсу  ” Тверезе життя’’ (3 місце). Грає на 4 музичних інструментах: сопілці, фортепіано, саксофоні, наї. 

Перепелиця Антон, учень 10 класу СШ №11, - здобув абсолютну першість у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії та виборов диплом третього ступеня з економіки.Усі олімпіади, в яких брав участь школяр, були для нього успішними. З першого класу відмінник навчання.Перший успіх прийшов у 7 класі – призове місце на обласному етапі олімпіади з математики. Навчаючись у 8 класі, учень спробував себе у олімпіаді з астрономії. Участь у IV етапі Веукраїнської олімпіади з астрономії (2018р) дала змогу отримати диплом 3 ступеня, демонструючи знання на рівні з десятикласниками.У 9 класі (2018-2019 н.р.) Антон спробував себе у 10 міських та в 7 обласних олімпіадах. Результат – 17 призових дипломів. Найцікавішими і найсуттєвішими стали перемоги з економіки та астрономії, адже цих предметів у шкільній навчальній програмі 9-класників ще нема.  Перепелиця Антон чудово грає на саксофоні та сопілці. З відзнакою закінчив дитячу музичну школу №2.

Шийка Остап,учень 11 класу Ліцею № 23 ім. Р.Гурика.Остап зарекомендував себе здібним учнем, проявляючи особливий інтерес до природничих дисциплін. У 2018-2019 н.р. учень став переможцем IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, зайнявши І місце.Остап є переможцем конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, зайняв І місце в І етапі,  ІІ місце в ІІ етапі (секція екології).Учень добре володіє англійською мовою. Цікавиться мистецтвом, закінчив музичну школу по класу фортепіано.

Схожі Новини