Logo
29 Травня 2019, 18:45

Ланчбокси із садиби, вода з невідомих джерел: чим у Яремче діти отруїлися

Через отруєння у місті Яремче госпіталізували чотири дитини: троє віком 16 років та одна - 17-річного віку.

28 травня року в інфекційне відділення Яремчанської міської лікарні госпіталізовано чотири особи з попереднім діагнозом: «Гострий гастроентероколіт».

Про це повідомляє Державна установа "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", пише Типовий Франківськ.

Фахівці Надвірнянської міськрайонної філії ДУ "Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України" з спеціалістами Держпродспоживслужби та Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА проводять епірозслідування на об’єкті виникнення спалаху, обстежено шість осіб (чотирьох хворих та двох працівників садиби).

Встановлено, що 27 травня група осіб після сніданку поїхала на гору Хом'як, взяла для обіду ланчбокси, приготовлені у садибі. Обід відбувався на свіжому повітрі приблизно о 13.00 годині (температура повітря протягом дня становила +24-27 градусів С), туристи вживали воду з невідомих джерел. Ввечері четверо відпочивальників поскаржились на погіршення самопочуття та були госпіталізовані до лікарні.

На об'єкті виникнення спалаху взято змиви та відібрано проби питної води, проведено заключну дезінфекцію.

Епідрозслідування триває.