Logo
5 Червня 2014, 18:57

Чи готове місто Івано-Франківськ до початку купального сезону?

Міське озеро Франківськ
Купальний сезон у місті Івано-Франківську розпочинається з 1 червня 2014 року та триватиме до кінця серпня 2014 року.
В 2014 році єдиним погодженим місцем для купання у місті Івано-Франківську являється міське озеро по вул. Г.Мазепи. Міське озеро підготовлене до початку купального сезону, зокрема: очищено плесо та дзеркало озера; відремонтовано та пофарбовано малі архітектурні форми (лавки, огорожі), грибочки; встановлено додаткові урни для сміття; створено пости рятувальних служб; границі купання позначено розпізнавальними знаками. На території міського озера є кабіна для переодягання, виділені функціональні зони: відпочинку, обслуговування, озеленення, спортивна зона, дитячий сектор та пішохідні доріжки. У громадському туалеті проведено косметичний ремонт (побілка стін, відновлення пошкодженої облицювальної плитки). Біля пляжу встановлено літній душ та фонтанчик з підведеною питною водою. Територія міського озера знаходиться в належному санітарному стані.
Спеціалістами Івано-Франківського міськрайонного управління Держсанепідслужби в Івано-Франківській області в травні 2014 року проведено відбір проб води з озера та питної води з фонтанчика на санітарно-хімічне та мікробіологічне дослідження, результати відповідають вимогам ГОСТ 17.1.5.02-80 та ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Працівниками управління Держсанепідслужби під час купального сезону буде проводитися постійний (щомісячний) лабораторний контроль за станом води у міському озері.
В місцях не погоджених із Держсанепідслужбою, Івано-Франківське міськрайонне управління Держсанепідслужби в Івано-Франківській області купатися НЕ РЕКОМЕНДУЄ! 

Головний спеціаліст Панкратов Р.В.
Фельдшер-санітарний Клюба О.В.