Logo

14 Вересня 2017, 13:15

Чи готові франківські тепловики до опалювального сезону? (ВІДЕО)

В Івано-Франківську запрацює ще одна котельня, що на 63-му котельно-зварювальному заводі. “Теплокомуненерго” планує запустити її в експлуатацію під час опалювального сезону. Наразі комунальники проводять експертизу теплових мереж та складають кошторис реконструкції. Оплатить вартість робіт ЄБРР.

батарея

Раніше цей мікрорайон облуговувала Станіславська теплоенергетична компанія. Однак надавати послуги мешканцям Незалежності-Нова їм було економічно не вигідно. Тож в мерії вирішили перебрати ці обов’язки на себе. Поки котельня 63-го заводу на ремонті, СТЕК обіцяє при необхідності забезечувати споживачів теплопостачанням. Дирекція компанії констатує про повну готовність до опалювального сезону.

Деякі фінансові труднощі виникли у “Теплокомуненерго” перед початком опалювального сезону. Їхній борг національному газопостачальнику сягає 150 -ти мільйонів гривень, пише Вежа.

Реконструкцію котельні комунальники обіцяють завершити до середини осені. Окрім житлових будинків вона забезпечить теплопостачання до 15-тої школи.

https://youtu.be/utbLj5u3bGI