Logo
31 Травня 2019, 13:15
Теги: ДАБК, штраф

ДАБК Івано-Франківської міськради оштрафував порушників на 100 045 гривень

На підставі звернення жителів вулиці Декабристів 24.04.2019 р. Управлінням з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради було проведено позапланову перевірку дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності на об’єкті будівництва "Багатоквартирний житловий будинок з закладами громадського призначення" на вулиці Декабристів в селі Микитинці.

Про це повідомляє Управліннядержавного архітектурного-будівельного контролю ІФ, пише Типовий Франківськ.

Під час проведення позапланової перевірки встановлено, що генеральним підрядником виконуються будівельні роботи на об’єкті будівництва з відхиленням від затвердженого робочого проекту в частині збільшення поверховості прибудованих закладів громадського призначення.

Чим порушено частину першу статті 9 ЗУ "Про архітектурну діяльність"; не ведеться авторський нагляд на об’єкті будівництва, чим порушено абзац другий пункту 5 Порядку авторського нагляду, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. № 903 ; не ведеться технічний нагляд на об’єкті, чим порушено абзац третій підпункту 1 пункту 5 Порядку ведення технічного нагляду, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. № 903.

За результатами проведеної позапланової перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, державних будівельних норм, стандартів і правил складено акт, протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності, протоколи про адміністративне правопорушення та видано приписи про зупинення підготовчих та будівельних робіт, притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штрафні санкції на суму 100 045 гривень.

 

Схожі Новини