Logo
23 Грудня 2019, 13:58
Теги: дороги

Денис Шмигаль: 2020 рік на Прикарпатті - рік доріг

Сьогодні, 23 грудня відбулася щотижнева нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів

Під час наради підбили підсумки 2019 року та окреслили головні завдання на наступний рік, пише Типовий Франківськ.

Як розповідає заступник голови ОДА Василь Івасик, у 2020 році з Держфонду регіонального розвитку (ДФРР) 50% виділили на ремонт доріг.

Зокрема, ці кошти виділять на п'ять основних доріг.

«Сподіваюсь, у 2020 році фінансування не буде меншим, що дасть можливість відремонтувати всі дороги державного значення. В цьому році на ремонт доріг державного значення з різних бюджетів виділено близько мільярда гривень», - каже Івасик.

Денис Шмигаль зазначив, що за 2019 рік вдалося створити електронний облік деревини, відремонтувати багато доріг та вчасно прийняли обласний бюджет, фонд розвитку та екологічний фонд.

«Такої практики раніше не було, а це дозволяє нам швидше розподіляти кошти та починати роботу весною, а не у вересні, коли роботу пора припиняти», - сказав Шмигаль.

Очільник Прикарпаття додав, що не вдалося залучити інвесторів та створити місця, і це намагатимуться зробити у 2020 році. Також не вдалося отримати всього фінансування на соціально-економічний розвиток.

«Це було дуже погано, я очікував більшого. Але тут немає провини місцевої влади чи навіть Уряду. Так склалися обставини, бо так був сформований бюджет. Але сподіваюся наступного року ми зможемо реалізувати ці кошти», - каже Денис Шмигаль.

В пріоритетах є закінчення будівництва моста в Івано-Франківську, дороги, проєкт "Мале карпатське коло", опорні школи, завершення децентралізації, робота над отриманням лінійного прискорювача для області.