Logo
19 Грудня 2019, 20:35
Теги: Шмигаль

Денис Шмигаль: Із Польщею нас об’єднують спільні європейські цінності

Упродовж багатьох років між Прикарпаттям та Республікою Польща триває тісна співпраця, яка базується на науковому співробітництві, торгово-економічних і соціокультурних зв’язках.

Між областю та польськими воєводствами укладено ряд угод та меморандумів, які сприяють розвитку різних галузей соціально-економічного життя, йдеться на ІФ ОДА.

Щороку така співпраця лише поглиблюється, оскільки дає змогу переймати позитивний досвід щодо вирішення питань, пов’язаних із реалізацією реформ, залученням іноземних інвестицій, написанням грантових проектів.

Сьогодні на зустріч із головою обласної державної адміністрації Денисом Шмигалем завітала Генеральний консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвич. Метою розмови стало обговорення перспектив співробітництва між Івано-Франківщиною та польськими воєводствами та реалізація спільних проектів.

«Із Республікою Польща у нас налагоджена хороша співпраця, яка має позитивні результати як у торгово-економічних, так і соціально-культурних сферах. Спільно ми працюємо у численних проектах та програмах, що сприяють розвитку багатьох соціально-економічних сфер. Це і участь у транскордонному співробітництві, у рамках якого триває робота щодо розбудови мережі гірських рятувальних пунктів, популяризації самобутньої культури, традицій, ремесел регіону, - розповів Денис Шмигаль. – Разом з тим, Прикарпаття, як і Україну загалом, єднають із Польщею спільні європейські духовні цінності. Польща є однією із найбільших друзів України серед європейської спільноти, яка надала підтримку у виборі вектору розвитку нашої держави та допомогу у протистоянні з агресором на Сході України».

Під час зустрічі йшлося також про запозичення досвіду польських колег у впровадженні адміністративно-територіальної реформи, розвитку туристичної індустрії, реалізації спільних культурних проектів.