Logo
8 Листопада 2019, 15:56

Денис Шмигаль: Національна єдність – обов’язкова передумова успішного розвитку України

Сьогодні, 8 листопада відбувся книжковий фестиваль сучасної друкованої продукції «Сторінками української книги».

Фестиваль відбувається з нагоди Дня української писемності та мови в Івано-Франківську у фортечній галереї «Бастіон» діти з Івано-Франківської станиці НСОУ «Пласт» презентували історичну книжку-розмальовку «100 років Соборності», йдеться на сайті ІФ ОДА.

«Національна єдність – обов’язкова передумова успішного розвитку України. Ідея соборності нашої країни стала ключовою для наступного покоління учасників українського визвольного руху. Ідеї національної єдності також висвітлюються у сучасних книжкових виданнях, які популярні серед молоді», - наголосив Денис Шмигаль.

Зауважимо, що цю книгу-розмальовку видано в рамках програми з відзначення 100-річчя створення ЗУНР і 100-річчя Акта злуки УНР та ЗУНР. Окрім розмальовки, з нагоди визначених дат надрукували й десять книг із серії «Звитяжці».

Цього дня також була презентована тематична банерна виставка, яка буде передана у Музей визвольних змагань ім. Степана Бандери та у райони області.

У галереї «Арт-на-Мур» 8-9 листопада проходитимуть презентації видань, які видані за рахунок коштів регіональної цільової програми підтримки книговидання. Відвідувачі зможуть поспілкуватися з відомими українськими письменниками та молодими авторами Прикарпаття. На книжковому ярмарку всі охочі матимуть можливість придбати новинки вітчизняного книговидання.

Схожі Новини