Logo
13 Вересня 2019, 20:33
Теги: Шмигаль

Денис Шмигаль привітав прикарпатських спортсменів із професійним святом

Напередодні Дня фізичної культури і спорту, який щорічно відзначається у другу суботу вересня, представники обласної влади привітали прикарпатських спортсменів із професійним святом.

З побажаннями міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій та досягнення успішних результатів у царині спорту до присутніх звернулися голова облдержадміністрації Денис Шмигаль та голова облради Олександр Сич, повідомляє прес-служба ІФ ОДА.

«У день професійного свята ми традиційно вітаємо усіх спортсменів, які прославляють нашу державу і область на спортивній арені, у важких поєдинках, виснажливих змаганнях виборюють право підняття національного стягу на флагштоках у різних країнах світу під звучання Державного гімну, - підкреслив Денис Шмигаль. – За кожним спортсменом стоїть важка праця тренера, а прикладом служать досягнення нинішніх ветеранів. Щира дяка усім вам!».

Під час урочистостей ветеранів спорту, переможців змагань та тренерів нагородили подяками та відзнаками.

Пам'ять славетного прикарпатського спортсмена, штовхальника ядра Романа Вірастюка, який нещодавно відійшов у вічність, вшанували хвилиною скорботи.

Схожі Новини