Logo
16 Вересня 2019, 20:05

Денис Шмигаль: Якісні та доступні медпослуги – пріоритет в роботі

Заходи спрямовані на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, що фінансуються у 2019 році за кошти субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам обговорили під час сьогоднішньої апаратної наради в облдержадміністрації.

Зокрема йшлося про спорудження нових амбулаторій, пише Типовий Франківськ з посиланням на ІФ ОДА.

Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль доручив керівникам районів приділити цьому особливу увагу, адже наразі по окремих об’єктах ще не вирішене питання співфінансування із місцевих бюджетів.

За словами посадовця якісне надання медичних послуг і доступність їх для сільського населення – пріоритет в роботі.

«Завершення будівництва лікарських амбулаторій в найкоротші терміни для нас є одним із пріоритетних завдань щодо розвитку медичної галузі. Кошти з державного бюджету є, по окремих об’єктах ще очікуємо співфінансування з місцевих бюджетів, щоб завершити цей процес», - сказав Денис Шмигаль.

Нагадаємо, що в перелік проєктів та заходів, що фінансуються з 2018 року за кошти субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров`я у сільській місцевості, увійшли 28 о`бєктів.

За показниками управління капітального будівництва департаменту будівництва та житлово-комунального господарства ОДА на надий момент є 9 амбулаторій з високим ступенем готовності, 13 - з низьким ступенем готовності, 4 амбулаторії потребують нагального забезпечення співфінансування із місцевих бюджетів.

Схожі Новини