Logo

13 Лютого 2015, 16:27

Депутат-регіонал відсудив в "Івано-Франківського лісового господарства" три гектари землі – прокуратура апелює

Депутат від Партії регіонів Івано-Франківської міської ради Ігор Халаменда відсудив у ДП "Івано-Франківське лісове господарство" три гектари землі у селі Рибне Тисменицького району. Прокуратура оскаржила це рішення в апеляційному суді.

bura

У позовній заяві депутат Ігор Халаменда, відомий у місті також за прізвиськом Бура, попросив Тисменицький районний суд повернути йому орендовану землю, якої депутат позбувся у 2008 році завдяки рішенню цього ж суду, пише Курс.

Ще у квітні 2005 року Халаменда викупив в Івано-Франківської обласної профспілки працівників підприємств "Прикарпаття" базу відпочинку. У липні того ж року Рибненська сільська рада надала йому землю під цими приміщеннями площею 3,03 га в оренду на 49 років з правом викупу. На цій ділянці депутат облаштував приватне обійстя.

У 2011 році прокурор Тисменицького району звернувся у суд в інтересах ДП "Івано-Франківське лісове господарство" про визнання недійсним договору оренди та повернення земельної ділянки. Одним з аргументів прокурора було те, що орендовані землі належать до лісового фонду, а отже, Рибненська сільрада перевищила свої повноваження, передавши їх в оренду.

Процес тягнувся майже півтора року. Зрештою, суд скасував рішення сільради, визнав недійсним договір оренди та зобов’язав Халаменду повернути землю постійному лісокористувачеві – ДП "Івано-Франківське лісове господарство".

Нещодавно депутат звернувся до суду з проханням переглянути своє рішення, оскільки з’явилися нові обставини у справі. Зокрема, адвокат Халаменди представив документи про те, що спірна земля належить до земель Рибненської сільської ради, а не до земель "Івано-Франківського Держлісгоспу".

Тож суд скасував своє попереднє рішення та повернув землю Ігорю Халаменді.

Як стало відомо Курсу, прокуратура оскаржила рішення Тисменицького районного суду в апеляційному суді Івано-Франківської області.

Схожі Новини