Logo
10 Жовтня 2014, 12:20

Депутати міськради переживають, що Набережну може чекати доля вулиці Шевченка

Спеціальна робоча група фахівці Департаменту комунального господарства МВК та управління капітального будівництва МВК буде контролювати хід ремонтних робіт на вулиці Набережній.

набережна

Таке рішення було прийнято на позачерговій сесії Івано-Франківської міської ради. Депутати впевнені, що франківці мусять знати, наскільки якісно і швидко йдуть ремонтні роботи на Набережній.

«Ми маємо негативний досвід співпраці з Івано-Франківською ОДА, що стосується ремонту вулиці Шевченка. На сьогоднішній день вулиця так і не закінчена», – зазначив депутат Сергій Борзов.

Міський голова В. Анушкевичус повністю підтримав  перестороги депутатів, а також створення спеціальної робочої групи.

«Щодо вулиці Шевченка, то там ні франківські депутати не винні, ні виконавча влада не винна. Нагадаю вам, що перший транш коштів прийшов лише в серпні місяці, а потім ще й казначейство гроші не пропускало. Потім не встигали нічого, відповідно,  час затягнувся. Я теж поділяю ваші перестороги щодо Набережної. Хоча на вулиці Шевченка, то там залишилося буквально якихось 50 метрів квадратних. Вже завозимо туди те, що залишилося доробити: клумби, лавочки», – зазначив мер.

Нагадаємо, що капітальний ремонт вулиці Набережна розпочато 30 вересня  цього року. Загальна договірна ціна ремонту складає 38 мільйонів 130 тисяч гривень згідно тендерної пропозиції компанії, яка надала найменшу цінову пропозицію. На цей рік вже передбачено 15 мільйонів гривень, як субвенція обласному бюджету з державного на ремонт комунальних доріг, а також передбачено 10 мільйонів гривень з бюджету міста Івано-Франківська.  За кошти, які вже є в наявності, дорожнє покриття обіцяють відремонтовати до 1 грудня 2014 року. Тоді дорога буде відкрита для проїзду транспорту

Схожі Новини