Logo
19 Червня 2014, 15:08

Депутати затвердили нові ставки орендної плати за землю в Івано-Франківську

Депутати затвердили нові ставки орендної плати за землю в Івано-Франківську

Сьогодні депутати Івано-Франківської міської ради під час сесії затвердили нові відсоткові ставки орендної плати за землю.

Так, найбільше зі своїх кишень доведеться викласти власникам заправок, комерційних банків, фінансових та кредитних установ, банкоматів, нотаріальних, брокерських, маклерських, букмекерських установ, агентств нерухомості, пунктів обміну валют та продажу лотерейних квитків, нічних клубів й інших розважних закладів, а також об’єктів мобільного зв’язку, які розташовані на комунальних землях міста. Для них орендна ставка складе 12% від нормативно-грошової оцінки землі.

Крім того, власники торгових приміщень площа яких перевищує 300 кв. м. платитимуть за оренду комунальної землі 6%. Аналогічна ставка і для об’єктів медичного призначення (приватних клінік, стоматологічних кабінетів, приватних медичних центрі), крім аптек.

Найменша ставка у 3% зафіксована для земель промисловості, технічної інфраструктури та сільськогосподарського призначення. Нові ставки орендної плати вступають у дію з моменту  закінчення терміну дії існуючих договорів оренди та укладення нових. Як пояснюють депутати, такі кроки повинні допомогти наповнити бюджет міста.

Фіртка