“Держава хоче продати ВО “Карпати” – місто готове купити”, – Марцінків

Івано-Франнківська міська рада готова на аукціоні викупити державне підприємство ВО “Карпати”.

Про це заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у щотижневому онлайн-ефірі у Фейсбуці.

“Ми маємо тривожний дзвіночок, що держава хоче продати ВО “Карпати”, де працює величезна кількість людей.  Якщо така ситуація станеться, ми будемо обов’язково брати участь в тендері. Тому що це мешканці нашого міста, нашого краю і ми повинні максимально зберігати ті промислові території, де можна зберегти виробництво”, – сказав Марцінків.

Нагадаємо, ДП ВО “Карпати” входить до складу державного концерну “Укроборонпром”. Наприкінці 2016 року держконцерн у рамках заявленої реформи оборонної промисловості розпочав підготовку корпоратизації своїх підприємств. До перших п’яти підприємств-учасників “Укроборонпрому”, що підлягають корпотаризації, включили і ДП ВО “Карпати”.

Руслан Марцнків також зазначив, що міська рада хотіла викупити і арматурний завод, але не встигла. Територію заводу купила будівельна компанія  “Мельник”. Як писав КУРС, на території арматурного заводу планують збудувати найбільший в Західній Україні торговий центр.

“Підприємець звернувся до міської влади, що він хоче забудовувати той мікрорайон. Ми ще не прийняли таке рішення, ми будемо радитися з громадою, чи варто забудовувати. Мені би дуже хотілося зберегти виробництво”, – зазначив міський голова.

Також глядачі спитали мера , чому затримують зарплати на локомотиворемонтному заводі.

“Ми виплатили зарплати по травень. Ми підписали контракт більш, як на 80 млн з нашою Укрзалізницею. Але проплати затримуються. Тому зараз, на початку серпня, як тільки відбудеться проплата ми виплатимо повністю заробітні плати”, – обіцяв мер.

Марцінків також запевнив, що на заводі почали піднімати зарплати.

Нагадаємо, минулого року Івано-Франківська міська рада  на відкритому аукціоні придбала державний пакет акцій ПАТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод” в розмірі 99,5% від статутного капіталу. У травні цього року Фонд держмайна офіційно передав контрольний пакет акцій Локомотиворемонтного заводу громаді Івано-Франківська.


Джерело: KURS

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram

1243 2

Залишити Коментар