Logo
29 Травня 2019, 09:20
Теги: отруєння

Дітей із Запоріжжя, що отруїлись в Яремче, госпіталізовано

Вчора, 28 травня, о 11.21 на ПЗЧ ДПРЧ-9 міста Яремче поступила інформація від чергового лікаря Яремчаснкьої ЦМЛ про те, що до лікувального закладу звернулося 9 дітей.

Як повідомляє Управління з питань цивільного захисту ІФ ОДА, з них госпіталізовано 4, а саме трьох дітей віком 16 років, та одна диина 17-річного віку, пише Типовий Франківськ.

Усі є жителями міста Запоріжжя. На даний час діти знаходяться в інфекційному відділенні Яремчанської ЦМЛ в задовільному стані.

За інформацією Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров'я України» попередній діагноз потерпілих - «Гострий гастроентероколіт».

В ході епідрозслідування встановлено, що госпіталізовані особи 27.05.2019 перебували на відпочинку у садибі “У Мирона" за адресою м. Яремче, вул. Свободи (всього перебувало 19 чол. в т.ч. 17 дітей) та вживали їжу у вище зазначеному закладі.

На місці події працювала МОГ Яремчанського МВ. Працівники Держспоживслужби містк а Яремче, Надвірнянська філія Івано-Франківського лабораторного центру.