Logo

29 Серпня 2019, 20:55
Теги: школа, діти

Вчитимуться в клубі та сільраді: на Прикарпатті грибок роз’їв 230-річну школу

400 дітей в одній із гірських шкіл на Прикарпатті першого вересня навчатимуться у сільраді, клубі та в інтернаті.

Перший поверх Красноїльської школи буквально роз’їла пліснява, за пів року ремонт у школі так і не зробили, тому навчальний процес дітям доведеться розпочати за її межами, йдеться в сюжеті Фактів.

Грибок у школі з’явився три роки тому, коли поруч викопали котлован для нового корпусу. Кошти на реанімацію старої школи та будівництво нової частини обіцяють дати з держбюджету.

Пічне опалення, внутрішніх туалетів немає, їдальня в сусідньому корпусі, ще й не працює. В чотирьох кабінетах вчитиметься шість класів молодшої школи.

У Красноїльській школі 430 учнів, про добудову хоча б одного корпусу просять понад 30 років.

Перший поверх пліснява знищила повністю – вона повсюди, у класах вчитися не можна. Школу звели без гідроїзоляції та водовідведення, будівля завжди замокала.

З першого вересня старшокласники знову навчатимуться на другому поверсі школи. Частину дітей відправлять у будівлю сільської ради, клубу та в пришкільний інтернат.

Школа в Красноїльську не просто розташована у високогірному районі, дітям сюди важко добиратися. Це ще й опорний заклад, тут роками чекають на ремонт та оновлення, бо без освітнього закладу – ніяк.

Схожі Новини