Logo
5 Квітня 2015, 11:37

Діти з Херсонщини, батьки яких несуть службу в зоні АТО, відвідали ТК «Буковель» (ФОТО)

Вчора 25 дітей з Херсонської області, батьки яких є учасниками АТО на Сході України і які проживають в родинах богородчанців, побували з ознайомлювальною екскурсією у ТК «Буковель».

1

Даний захід організований за сприяння голови облдержадміністрації Олега Гончарука та голови райдержадміністрації Ярослава Паранюка.

Разом з Херсонськими школярами на екскурсії побував Ярослав Паранюк та 23 дітей з родин, у яких проживають гості з півдня України. Діти приїхали на екскурсію у Буковель, а потрапили у світ зимових розваг. Спочатку коротка подорож курортом, потім безкоштовний підйом на гору Буковель і звичайно ж, зимові розваги. Всі змогли полюбуватися засніженими Карпатськими краєвидами та побачити найбільшу вершину Карпат - Говерлу.

Екскурсія завершилася на сувенірному ринку, де діти придбали Прикарпатські сувеніри. На пам'ять голова райдержадміністрації Ярослав Паранюк подарував гостям сувенірні Великодні писанки.

Діти із Херсонської області були вражені побаченим, адже всі вони вперше в Буковелі і ця екскурсія для них стала просто чарівною. З позитивними емоціями та відчуттями радості діти повернулися до домівок друзів, які уже стали для них рідними.

2

3

4

5

6

7

8

Схожі Новини