Logo
20 Серпня 2019, 11:42
Теги: фестиваль

Дівчина з Калуша здобула гран-прі на фестивалі "Пісенний Спас"

Калушанка Христина Дутчак здобула перемогу на 5-му ювілейному Міжнародному фестивалі «Пісенний Спас» імені Володимира Шинкарука, який відбувся у Житомирі.

Міжнародний фестиваль мистецтв «Пісенний Спас» імені Володимира Шинкарука був заснований у 2015 році в пам’ять про відомого педагога, поета та перекладача.

Припадає він на найближчі до свята Спаса вихідні дні, оскільки Володимир Шинкарук народився саме 19 серпня. 

Фестиваль відбувся уже вп’яте і цього разу тривав 5 днів: з 15 по 19 серпня, пише Типовий Франківськ.

Участь у ньому взяли біля 50 молодих виконавців та близько 40 зіркових гостей. Також біля сотні виконавців виступили на фестивальній сцені в рамках різножанрового Мистецького марафону. Президентом і головою журі фестивалю є донька Володимира Шинкарука, народна артистка України Ірина Шинкарук 

Про перемогу  дівчина повідомила на сторінці у соціальній мережі, 

"Коли з 6 років береш участь у десятках конкурсів, мрієш про омріяне ГРАН-ПРІ, і ось воно нарешті дістається тобі, з-поміж десятки невдач, поразок, і плачів", - пише Христина Дутчак.

Дівчина також висловиоа свою подяку організаторам конкурсу і членам журі за таку можливість.

" Хочу подякувати організаторам фестивалю мистецтв, Анні Волинець за прекрасну можливість конкурсантам демонструвати свої таланти, членам журі за те, що удостоїли мене честі отримати найпочеснішу нагороду, Ірині Шинкарук за любов до музики та чудове свято! Конкурсантам спасибі за нові знайомства та достойну боротьбу", - пише Діана.

Зазначимо, за всі роки існування фестивалю, в ньому брали участь співаки з Білорусі, Молдови, Грузії, Франції, Італії.