Logo

5 Серпня 2015, 19:36

Дівчина, яка зникла напередодні увечері, каже, що всю ніч гуляла вулицями Івано-Франківська

Сьогодні пообіді правоохоронці розшукали 15-річну школярку з Івано-Франківська, зниклу учора увечері, та передали матері.

дівчина1

Як розповіла начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Алла Лемчак, близько 5 години ранку у міськвідділ міліції зателефонувала мама дівчинки і повідомила, що її неповнолітня дочка не ночувала удома. Востаннє вони розмовляли телефоном о 10 годині вечора і Олександра запевнила, що скоро повернеться. Не дочекавшись доньки, жінка після опівночі почала самотужки з’ясовувати, де може знаходитися дівчинка. Пошуки не дали результату, тож надранок вона звернулася по допомогу до міліціонерів.

Для розшуку неповнолітньої було негайно створено майже десяток пошукових груп, до складу яких увійшли працівники КМСД, карного розшуку та інших служб як Івано-Франківського міськвідділу міліції, так і обласного управління внутрішніх справ, повідомляють в СЗГ УМВС в області.

Вони ретельно обстежували територію мікрорайону, де проживає сім’я зниклої школярки, а також прилеглих кварталів. Лише пообіді працівники кримінальної міліції у справах дітей знайшли розшукувану на одній з вулиць поблизу річки.

Під час розмови з працівниками міліції школярка не змогла пояснити, чому не повернулася увечері додому. Запевняла, що загубила мобільний телефон, а усю ніч бродила вулицями міста. Норовливу дівчинку передали матері, яка виховує ще трьох молодших дітей.