Logo
9 Березня 2017, 10:15

Дівчина з Івано-Франківська у США взяла “срібло” на чемпіонаті світу від Шварценеґґера (ФОТО)

23-річна Лідія Гунько з Івано-Франківська виборола “срібло” турніру Arnold Amateur Strongwoman World Championship (Аматорський чемпіонат світу зі стронгвумену), який днями відбувся у США.

gunko

Ну змаганнях, котрі колись започаткував і патронує легендарний Арнольд Шварценеггер, Ліда виступила вдруге. Минулого року була сьомою, а тепер вдосконалила свій результат до “срібла”.

Спортсменка розповіла “Галці” про подробиці Strongwoman World Championship. У перший день програма передбачала чотири виснажливі завдання – 1) естафета, в якій кегу, вагою 85 кг треба було носити на відстані та піднімати угору, 2) якомога швидше пройти 20 метрів з 250-кілограмовим коромислом (конструкцією на плечах), 3) станова тяга, Аксель вагою 188 кг – кількість на час (з кращим результатом змагань у Ліди – 10 разів за 37 секунд), 4) підйом 85-кг акселю вгору на час. З другим проміжним результатом Гунько вийшла у фінал. А у другий день турніру її чекали ще два завдання – спершу кулі по 97 кг треба було найшвидше погрузити на 5 платформ. А заключний виклик – естафета, в якій кегу, “фермери” і велику гантель між ногами потрібно було перенести на 8 метрів (тут франківка була найкращою).

GuNk

В підсумку Ліда набрала 20,73 залікових очок, а переможниця з Британії перемогла лише на 0,54 бала, тоді як третя суперниця відстала від Гунько аж на 4,8 балів.

Дівчина зізналася “Галці”, що трохи засмучена, що таки не змогла вибороти “золото”, однак з іншого боку, дуже задоволена своїм виступом.

До слова, в Америку Гунько їхала за кошти приватних спонсорів і загалом не отримує від держави жодної допомоги на тренування та не має статусу майстра спорту міжнародного класу, хоч по факту виконала норматив.

rezul-gunko

Довідково: Лідія Гунько, володарка Проф карти, багаторазова рекордсменка світу.

2016р.

Срібна призерка чемпіонату світу на звання “Найсильніша жінка світу”

2015р.

Срібна призерка Кубку Європи «European truckpull 2015» (Німеччина)

Срібна призерка Кубку Європи «Central Europe Strong woman 2015» (Словаччина).

2014р.

Срібна призерка Чемпіонату Світу 2014 року, який пройшов в Фінляндії.

GUnko (1)

gunkO (2)

GUN`Ko

Схожі Новини