Logo
2 Грудня 2015, 09:30

Для франківців запрацювала платформа, що допоможе зібрати кошти на втілення їхніх ідей (ФОТО, ВІДЕО)

В Івано-Франківську презентували локальну краудфандингову платформу, завдяки якій кожен охочий може підтримати проекти, які розміщують автори і які пов’язані з містом та франківцями.

сайт

«Ми незалежний, аполітичний проект, заснований неприбутковою організацією “Український вектор” за підтримки Посольства США в Україні. Proektor.if.ua  дозволяє людям розміщувати їхні ідеї та функціонально збирати на них кошти. Він уже працює, сьогодні ми презентуємо і запускаємо його в роботу. Вже є 5 авторів ідей, які розпочали втілення свого проекту завдяки нашій платформі»,  – розповів засновник платформи Микола Гавриляк.

платформа

За його словами,  краудфандингова платформа, об’єднуватиме місцеві локальні ініціативи іванофранківців, тих людей, які подають ідеї і тих, які надихаються ними та готові підтримувати.

Свої ідеї ви можете розмістити на сайті платформи Proektor.if.ua  у рубриках: відео, діти, економіка, кіно, література, місто, мистецтво, музика, соціальний бізнес та технології.

платформа1

«Що необхідно мати для того, щоб подати свій проект? Перше – це назва, далі – створення зображення та, при можливості, створення відеоролика, який буде показувати суть вашої ідеї. Ви повинні сказати суму, скільки коштів ви плануєте зібрати, а також кількість днів, на вашу думку, потрібних для зібрання суми. Наступний розділ – лінк. Тут потрібно вказати посилання на сайт проекту чи соціальних мережах. Крім цього, обов’язково ви повинні показати членів команди, які будуть працювати над ідеєю, яку ви плануєте реалізувати. Важливим розділом є подарунки, адже саме цей розділ збільшить ваші можливості на зібрання коштів. Але найголовніше – це реквізити, які будуть показувати тип вашої організації, номер рахунку, зазначати власника, а також адресу», – розповів на презентації платформи менеджер проектів Ігор Полич.

Наразі, на сайті вже зареєстровано 5 проектів, з якими й познайомили присутніх на презентації краудфандингової платформи .

Повернення Козацької чайки “Пресвята Покрова” на Україну

чайка

Мета проекту – збір коштів для реставрації  чайки “Пресвята Покрова”

https://youtu.be/S6Yr_PBQbho

“Гра з присмаком вічності” – українська корткометражка

кіно

Наша короткометражка про молодого хлопця, який почав небезпечну гру з дияволом і без навичок і досвіду…

https://youtu.be/ClS7MOflXxU

“РІДНЕ” твій неповторний стиль

рідне

“РІДНЕ” – український стартап, який народився у місті Івано-Франківську 1 серпня 2015 року й має на меті об’єднати художників усіх міст України і зробити їх мешканців особливими. Кожен малюнок буде тільки вашим, і не буде повторюватись на жодній іншій речі.

https://youtu.be/GeqvFndF6rk

Академія майбутнього

академія

Шляхом впровадження даного проекту є створення на базі всіх ВНЗ України таких Академій майбутнього, шляхом співпраці з такими закладами, активним бізнесом, тренерами та громадськими активістами на взаємовигідних умовах. Також планується заснування на базі даної академії Startup-інкубатора та майстерні громадських ініціатив.

https://youtu.be/7b1YOYabuuE

СпортЗал

спортзал

Допоможи збудувати спортивний майданчик, що буде базуватись між гуртожитками університету нафти й газу

https://youtu.be/5skhrHu9npE

Детальніше познайомитися з проектами чи подати свій можна на сайті краудфандингової платформи Proektor.if.ua .

Схожі Новини