Logo
6 Квітня 2015, 18:22

Для мешканців Івано-Франківська створять Інформаційний центр допомоги учасникам АТО та членам їхніх сімей

В Івано-Франківську опрацьовують питання функціонування Інформаційного центру для учасників АТО та членів їхніх сімей. Такий центр працюватиме у питаннях інформування мешканців міста, формування бази даних учасників АТО, проведенні роз’яснювальної роботи щодо прав даної категорії людей, питаннях соціального захисту, медичного обслуговування, працевлаштування, інформування з питань збереження робочих місць і середньомісячної заробітної плати за мобілізованими.

ато

Уже працює „гаряча лінія” і, за номером 55-65-21, мешканці Івано-Франківська можуть отримати вичерпну інформацію щодо даного питання.

Також Департаментом соціальної політики підготовлено листа в „Укртелеком” щодо виділення додаткової лінії з метою інформування учасників АТО про квартирні та земельні питання, які вирішуються через Центр надання адміністративних послуг.

„Щодо усіх соціальних питань, які можуть бути вирішені у Департаменті соціальної політики, учасників АТО інформують у телефонному режимі – про пільги на житлово-комунальні послуги (оскільки у Івано-Франківську діє рішення щодо надання пільг у стовідсотковому розмірі в межах норм споживання для учасників АТО та членів їхніх сімей за рахунок коштів міського бюджету), про питання щодо надання матеріальної допомоги пораненим та учасникам антитерористичної операції, про питання щодо санаторно-курортного оздоровлення, забезпечення засобами реабілітації”, – розповіла директор Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська.

За її словами, в місті налагоджена тісна співпраця всіх структур, які мають працювати в цьому напрямку, закріплені відповідальні особи у всіх відділах та управліннях для обміну інформацією з метою постійного поновлення бази даних. Адже Департаментом сформовані соціальні паспорти, де визначені кожним учасником АТО чи представниками їхніх родин – потреби.  Особлива увага приділяється сім’ям загиблих щодо встановлення їм статусу, пільг та підтримки, а також пораненим. Акцент тут робиться саме на соціальні служби та медичні заклади. Найгострішою проблемою є психологічна підтримка. Для цього Інформаційний центр буде налагоджувати співпрацю з волонтерами та релігійними громадами.

Схожі Новини