Logo
3 Червня 2019, 11:09
Теги: Авто, салон

Для поціновувачів BMW: у Франківську відкрили автомобільний центр "Альянс Преміум"

В Івано-Франківську та області відкрився перший автомобільний центр преміум класу «Альянс Преміум». Він реалізовуватиме автомобілі BMW та надаватиме повний спектр послуг з післяпродажного та сервісного обслуговування.

Будівництво об’єкту активно велося впродовж року. Тепер новий автосалон, зроблений за сучасною концепцією, дає ще більше можливостей для клієнтів, які вже є власниками автівок BMW чи планують їх придбати.

Директор «Альянс Преміум» Михайло Горбачов розповідає, коли компанія започатковувала автобізнес, постійно шукали місію, ціль, яка просуне її вперед. І знайшла - це задоволення за кермом.

«Ми збудували перший і, я думаю, єдиний автоцентр преміум сегменту BMW з великою душею. І бренд BMW має в Україні слоган: задоволення за кермом. За рахунок цього, думаю, буде класний, успішний результат», - коментує директор «Альянс Преміум».

За словами директора «Альянс Преміум», у центр інвестували багато коштів, і він готовий обслуговувати не тільки авто масових моделей, наприклад, X5, а й весь перелік модельного ряду бренду BMW. Для цього у персонал відібрали найкращих спеціалістів.

«Навіть без автоцентру в Івано-Франківську поціновують BMW: минулого року 20 автомобілів було зареєстровано без дилера. Цьогоріч плануємо, що ринок преміум сегменту Івано-Франківщини складе близько ста автомобілів. Втім це не межа», - додає Михайло Горбачов.

Вже з перших чисел червня мешканців Івано-Франківська запрошують до нового автоцентру на тест-драйв та сервісне обслуговування.

«Тест-драйв перш за все передбачає емоції. Він проходитиме на зручних і звичних клієнту ділянках. У тестовій лінійці будуть найпопулярніші авто з лінії Х3, Х5, можливо, і Х7 з`явиться. Адже є багато запитів на цю модель, хочуть відчути і випробувати її», - зауважує  Горбачов.

«Альянс Преміум» - це автоцентр з повною лінійкою автомобілів на будь-який смак та вибір. Сервісний центр BMW оснащений сучасними підйомниками. Спеціальний інструмент BMW включає в себе більше 200 найменувань і дозволяє обслуговувати автомобілі в повній відповідності з технологічними вимогами виробника. Проводить гарантійне, післягарантійне і планове обслуговування, а також всі види технічних, малярних робіт та ремонту відповідно до стандартів BMW.

Також у рамках програми Trade-in можна обміняти власний автомобіль на новий BMW. Як зазначає генеральний директор «АВТ Баварія Україна» Ерік Бернінг, BMW існує глобальна програма, яка називається VPS, що передбачає в продажі вживаних авто велике майбутнє.

«Ще 1,5-2 роки тому було доволі важко зробити цей бізнес легально, тому що були питання податкової плану. Але законодавство змінилось, і ми як офіційний експортер почали програму із продажу вживаних авто. Концепцією VPS є те, що людина, яка купує вживаний автомобіль відчуває таке саме ставлення до себе, як і покупець нового авто», - розповідає Ерік Бернінг.

Генеральний директор «АВТ Баварія Україна» відзначає, усі автомобілі, що продаються за програмою VPS мають гарантію, умови фінансування, як і нові авто, перевіряються за кількома десятками пунктів, а ще усі документи можна оформити у шоурумі.

«Ми були першим преміум брендом в Україні, який дуже серйозно поставився до цього бізнесу. Минулого року ми запустили його в Києві і одразу помітили, як преміум клієнти люблять високий рівень обслуговування. Тому що минулого року 20% нових авто було продано клієнтам, які здали свій старий автомобіль», - підсумовує Ерік Бернінг.

В центрі очікують не лише власників BMW, які хочуть здати старе авто і придбати нове, а й інших марок, які хочуть стати поціновувачами бренду BMW.
«Минулоріч в Україні марка BMW Motorrad була дуже успішною. Це був рекордний рік продажів мотоциклів бренду. Було реалізовано 167 мотоциклів, а цього року очікуємо на понад 200. І буквально нещодавно ми розпочали перемовини про їх продаж у цьому приміщенні», - додає Генеральний директор «АВТ Баварія Україна».

Також голова правління «АВТ Баварія Україна» Олександр Тимофєєв розповідає, BMW була першою маркою, яка офіційно привезла в Україну електрокарів. Зараз Україна займає п’яте місце в світі по темпам нарощування електромобілів.

«В Івано-Франківську треба виконати ряд умов, адже електромобілі потребують спецобладнання. В цьому салоні вже є зарядка. І я думаю, що тут електромобілі з’являться дуже швидко», - коментує Олександр Тимофєєв.

Шоурум буде вміщати шість авто BMW. Також тут є дуже великий сегмент на індивідуалізацію: можна обирати кольори оббивки, панелі приладів. Якщо бажано укомплектованого авто немає у центрі, то клієнт може побачити підібрані деталі на екрані телевізора. Наступним кроком буде віртуальна реальність, для того, щоб оглянути авто преміум класу. У центрі є кімната видачі авто, зони відпочинку, дитяча кімната, пряма прийомна для ремонту, п`ять постів, пост для електрокарів, двоповерховий склад (на першому поверсі розташовані аксесуари і запчастини, на другому – шинний центр), а також кабінети.

«Приналежність до сім’ї BMW - це не лише авто, а й стиль життя», - підсумовує директор «Альянс Преміум» Михайло Горбачов.