Logo

14 Квітня 2015, 13:37

До 1 вересня в Івано-Франківську відкриють декілька нових дитсадків

До 1 вересня у мікрорайоні Пасічна у Івано-Франківську відкриють новий дитячий садочок. Історія його будівництва бере початок ще у 2008 році.

дитсадок

Про це  під час щотижневої оперативної наради у міського голови розповіла начальник управління освіти і науки міста Наталія Микула, пише Бліц-Інфо.

"Управлінням капітального будівництва було передано на баланс управління освіти проектно-кошторисну документацію на будівництво, вартість якої склала 334 тисячі", - зауважила Наталія Микула.

За її словами, на виконання будівельно-монтажних робіт з квітня 2014 року до лютого 2015 року проводилося спорудження будівлі, а саме –  коробка, дах, вікна, двері, підготовка під підлогу, внутрішні електротехнічні та сантехнічні мережі, зовнішня штукатурка і упорядження фасаду та встановлення котельні. Вартість робіт склала понад 11 млн.

"Власне до 1 вересня ми повинні відкрити дошкільний навчальний заклад потужністю 190 місць. Але оскільки є рішення сесії, що можна збільшувати кількість місць, то практично буде охоплено близько 250 дітей з мікрорайону Пасічна", - наголосила Микула.

За словами начальника управління капітального будівництва Володимира Ковальчука,наразі стан готовності дошкільного закладу на Пасічній за технічними питаннями становить 70%.

Анушкевичус зауважив, що також тривають будівництва 5-ти садочків у приміських селах. До початку вересня планують здати садочки у Хриплині та Вовчинцях, а також другу групу садочка на вулиці Вовчинецька.