До Франківська приїде Святослав Вакарчук

Завтра до Івано-Франківська прийде Святослав Вакарчук. Зустріч із музикантом, громадським діячем та лідером рок-гурту «Океан Ельзи» пройде у форматі обговорення ідеї створення “Української академії лідерства”.

Про це йшлося під час оперативної наради у міського голови.

Секретар міськради Оксана Савчук попросила поліцію забезпечити охорону заходу.

“Напевне багато людей захочуть потрапити на цей захід, хоч вхід за запрошеннями. Прохання, щоб патрульні були на контролі”, – відмітила Оксана Савчук.

Зустріч розпочнеться о 16:00 в Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка.


Довідково:

Українська академія лідерства – це заклад формату «школи лідерів». Тут можуть навчатися учні-випускники шкіл, студенти коледжів, училищ чи закладів вищої освіти.

Створив академію Роман Тичківський, а ідея закладу прийшла до нього після активної участі на Майдані. До ідеї долучилося чимало відомих особистостей і діячів, як зокрема і Вакарчук.

Це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

В основі навчання — три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний.

Під час навчання та роботи студенти здобувають навички самопізнання, аналізу суспільних викликів, командної праці, комунікації, щоб краще зрозуміти себе, країну і світ, в якому ми живемо. Навчання для студентів є безкоштовним — кожен, хто успішно пройде відбір, здобуває ґрант, що покриє проживання, харчування, експедиції, страхування здоров’я тощо.


Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram

2581 1

Залишити Коментар