Logo

26 Червня 2018, 11:09

До Франківська приїде Святослав Вакарчук

Завтра до Івано-Франківська прийде Святослав Вакарчук. Зустріч із музикантом, громадським діячем та лідером рок-гурту «Океан Ельзи» пройде у форматі обговорення ідеї створення "Української академії лідерства". Про це йшлося під час оперативної наради у міського голови. Секретар міськради Оксана Савчук попросила поліцію забезпечити охорону заходу.
"Напевне багато людей захочуть потрапити на цей захід, хоч вхід за запрошеннями. Прохання, щоб патрульні були на контролі", - відмітила Оксана Савчук.
Зустріч розпочнеться о 16:00 в Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка.
Довідково: Українська академія лідерства – це заклад формату «школи лідерів». Тут можуть навчатися учні-випускники шкіл, студенти коледжів, училищ чи закладів вищої освіти. Створив академію Роман Тичківський, а ідея закладу прийшла до нього після активної участі на Майдані. До ідеї долучилося чимало відомих особистостей і діячів, як зокрема і Вакарчук. Це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. В основі навчання — три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний. Під час навчання та роботи студенти здобувають навички самопізнання, аналізу суспільних викликів, командної праці, комунікації, щоб краще зрозуміти себе, країну і світ, в якому ми живемо. Навчання для студентів є безкоштовним — кожен, хто успішно пройде відбір, здобуває ґрант, що покриє проживання, харчування, експедиції, страхування здоров’я тощо.

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram