Logo
21 Серпня 2019, 14:13
Теги: виставка

"До" і "Після": Як сім‘ї переселенці будують нове життя на Прикарпатті

Сьогодні, 21 серпня в "Бастіоні" презентували фотовиставку «НаДія. Родина. Спільнота».

Це світлини родин, які змушені були рятуватися від військових дій на сході України та АР Крим, пише Типовий Франківськ.

На фото зображено життя людей «до» і «після», де можна побачити, як сім‘ї почали будувати нове життя.

Ініціатором фотовиставки став Міжнародний благодійний фонд «Карітас Україна». Це - другий соціально мистецький проект, мета якого сприяти інтеграції внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади.

Фото демонструють не лише успішний досвід адаптації сімей до складних умов життя, а й закликають допомогати людям у важких життєвих ситуаціях.

Світлини зроблено працівниками та волонтерами «Карітасу» в рамках проєкту «створення центру підтримки сім’ї в якості моделі для інтеграції ВПО і приймаючих громад в Україні», керівником якого є Тарас Бучовський.

«Проєкт покликаний показати життя в тому середовищі, в якому родини проживають зараз. Хочемо показати місцевим спільнотам, що ці люди такі, як і ми. Для нас важливо подолати певні стереотипи відносно переселенців, щоб ми навчилися приймати один одного», - каже працівник Карітасу Тарас Бучовський.

До слова, світлини вже виставляли в Коломиї, де проживає більше 300 сімей-переселенців. Після Івано-Франківська фото відправляться на виставку до Києва.

Зазначимо, що проєкт реалізовується за підтримки Карітасу Польщі та співфінансований у рамках програми польської співпраці задля розвитку Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща.