Logo

26 Березня 2019, 18:45

На відпочинок в карпати приїхали діти із Луганщини

На відпочинок до Карпат прибули група дітей працівників поліції Луганщини. Здоровий відпочинок у горах триватиме десять днів.

Сьогодні, 26 березня, діти співробітників поліції Луганської області, які несуть службу у прифронтових районах, розпочнуть відпочинок у медико-реабілітаційному центрі МВС України "Кремінці".

Тут створені комфортні умови, щоб дітки набиралися сил та наснаги. Хлопчики та дівчатка не тільки проводитимуть дозвілля в санаторії, але й зможуть побачити красу Карпат, йдеться на сайті поліції Івано-Франківської області.

"Перебуваючи на Прикарпатті, ви матимете змогу відвідати мальовниці місця краю, перейняти нашу культуру, ознайомитися із унікальними традиціями і звичаями та знайти хороших і вірних друзів ", - відзначив заступник начальника Нацполіції Василь Кіцелюк, який зустрічав дітей.

Додамо, така подорож для діток стала можливою внаслідок ініціативи двох керівників Головних управлінь Національної поліції Івано-Франківщини і Луганщини при сприянні Івано-Франківської обласної профспілки атестованих працівників ОВС.